Menü

Hakkımızda

DUŞAKABİN SEPETİM

2006 yılında kurulan Duşakabin Sepetim, Duş kabin sektöründe kalıplaşmış üretimin müşteri memnuniyeti açısından ne denli rahatsız bir durum olduğunu bilerek sektöre gerekli inovasyonları kendi bünyesinde bulunan AR-GE departmanıyla hızla çözerek bugünkü güçlü yerine gelmiştir.
 

2000 m2 kapalı üretim sahası ve 30 kişilik kalifiye personeliyle bünyesinde bulunan desen kumlama bölümü ve metal aksesuar (prinç menteşe vs) üretimi ile hizmet veren DUŞAKABİN SEPETİM güçlü yatırımlarıyla ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ve disiplini ile çalışarak hızla büyüyen lider bir şirket konumuna sahiptir. '

 
'Hedefe Teslim'' odaklı şirket CARİSMA DUŞ hızlı ve güvenilir biçimde hizmet vermektedir. 

 
Duşakabin Sepetim olarak; uzun yıllardır uzman kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan iş yerimiz, İstanbul bölgesinde bulunun tüm ilçelere hizmet vermektedir.
 

Ortak değerlerimize sahip çıkmak ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. 

 
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede kazanmak için çalışan firmamız, güler yüzlü çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.